Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
15 15 2019

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders İngilizce bilmek artık eksta bir meziyet sayılmamakta herkes bu dili biliyor kabul edilmektedir. Bir iş başvurusunda bulunduğunuzda ingilizce diline hakimiyet dereceniz kısmına orta ve yukarısını işaretleyenler çok fazladır.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders ingilizce öğrenebilmenin yolu yalnızca dilin yapısal özelliklerine, gramer yapısına hakim olma şartına bağlı değildir. Ama nedense özellikle bu konular üzerinde gereğinden fazla durulduğu için, en uzun zaman dilimleri boyunca İngilizce dersi görmemize rağmen İngilizceyi öğrenemeyen ülke rekoruna doğru koşar adım gidiyoruz. Yeni bir dile hakim olmak için gerekli beceriler sarmal bir konu tasarımıyla sunulmalı, birbirlerinden kesinlikle soyutlanmamalı, birbirlerinden ayrı ele alınmamalıdır. Böyle bir dil öğrenimi eksik kalmaya mahkumdur.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders öğretmenlerimiz sizlerle bazen ders boyunca yalnızca İngilizce konuşacak, ikili diyaloglar içine girecektir. Gerekirse sesli dijital ortama kaydedilmiş olan materyallerden de faydalanacaktırlar. İngilizce öğrenmenin birinci şartı sürekli konuşmak ve yazmaktır. İnsan dil öğrenmeye doğuştan yeteneklidir. Yeni bir dil öğrenirken bunları anadiline ait şemalar üzerinde örgütler. Biz de aynen bunu yapacağız. Hangi seviyede olursanız olun, size uygun öğretim yöntemleri kullanan, sizin seviyeniz ve hazırbulunuşluk düzeyinize uygun eğitimcilerimiz mevcuttur.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders sizlere tavsiyemiz önce kelime dağarcığınızı zenginleştirmeniz. Bunu yapabilmenin birçok aracı elimizin her an altındadır. İlla ki belirli bir yönteme bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sizi nasıl öğreneceğiniz konusunda en fazla özgür bırakacak konu yeni bir dil öğrenimidir. Yabancı diziler seyrederken cümle kuruluşlarına dikkat etmek, teleffuzlarını yakalamaya çalışmak, ,çeşitli seviyelere uygun düzenlenmiş ingilizce kitapları okumak, İngilizce metinleri Türkçeye çevirmek size büyük getiriler sağlayacaktır.

Devamını Oku
15 15 2019

İZMİT BİREBİR GEOMETRİ ÖZEL DERS

İzmit Birebir Geometri Özel Ders geometri dersi uzaydaki şekilleri, onu oluşturan düzlem, doğru ve çok boyutlu yapıyı, aralarındaki bağıntıyı, görsel ve uzamsal bir bakış açısıyla öğreten bir derstir. Bu dersin öğrenilmesi öğrenciler için sorun teşkil edebilmekte ve maalesef başarısızlıklarla sonuçlanmaktadır.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders nasıl çalışılacağını, formüllerini bildikten sonra bulmaca çözmekten farkı kalmayan geometri dersinde ana amaç formül ezberlemek değildir. Karşınıza çıkacak olan problemlere bu formülleri uygulayabilmenizi sağlamaktır. Geometri dersini yapabilmek yorum gücünüzü, bakış açınızı geliştirmenizi gerektirir.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders geometri dersinde her bir detay çok önemlidir. Ders derste öğrenilir ilkesine en sıkı bağlı kalacağınız derslerden biri geometridir. Öğretmenleriniz size konuyla ilişkili anahtar kavramları verirken arkanıza yaslanmalı ve dinlemeliniz. Örnekler çözerken derse sürekli katılmalı, öğretmenin bilinçli olarak susup sizden kendini tamamlamasını beklediği anları iyi yakalamalısınız. Öğretmen izlenmeden bu ders öğrenilmez. Öğretmeniniz size yazmanız için gereken süreyi zaten tanıyacaktır.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders ile LYS, YGS, KPSS, ALES, TEOG sınavlarına hazırlık, okul derslerine, ödev ve projelere, sınavlara yönelik destekleyici programlar uygulanmaktadır. Öğrencilerimiz kurumumuza geldiklerinde onları sıcak bir muhabbet ortamı karşılayacak, öğrencinin okuldaki durumu ile ilgili bilgi alınacaktır. Hangi konuyla ilgili ders görmesi gerektiği, hangi derslerden özel ders alacağı, belirlenecek öğretim yöntemininin ne olacağı belirlenecektir. Bu uygulamanın amacı öğrenciyi en uygun olan eğitimcimize yönlendirerek onunla çalışmasını sağlamaktır.  Öğretmenlerimizi diğerlerinden ayıran fark, onların alan bilgisine yönelik yetkinlikleri olduğu kadar, bilgiyi öğrencilere sunuş biçimleridir.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders öğretmenleri ile dersler hem keyifli, hem eğlendirici, hem de öğreticidir. Öğrencilerimiz derslerine gelirken karşılarında kendilerine bir anne, baba, ağabey, abla şefkatiyle yaklaşan insanlar göreceklerdir.  Bu sıcaklık ve birliktelik sağlanmadan derslere girilmesi hiçbir zaman eğitimde planlanan hedeflere ulaşılmasına katkı sağlamaz. Öğrencilerimiz bireysel farklılıklarının dikkate alındığı, kendi seviyelerine uygun dersler eşliğinde hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu tadarlar

Devamını Oku