Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
15 15 2019

KOCAELİ BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS

Kocaeli Birebir Matematik Özel Ders matematik dersine ait bütün kazanım ve becerilerin, öğrencilerin kendi ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda belirlenen ders programlarıyla kazandırılmasını amaçlayan bir hizmettir. Matematik sayısal öğrencileri için zaten hayatlarının geri kalanı boyunca yol arkadaşı olacaktır. Sözel öğrencileri için de LYS ve YGS sınavlarında rakiplerini geçebilmek için yapacakları ekstra matematik netleri kendilerini avantajlı konuma getirecektir. Bu nedenle herkesin matematiğe kendi branşına ait bir dersmiş gibi yaklaşması ve öğrenmesi gerekiyor.

Kocaeli Birebir Mateamatik Özel Ders genelde bir dersi öğrenmeye yönelik zorluklar dersin kendisinden kaynaklanmaz. Öğrencilerin o derse yüklediği anlamlardan kaynaklanır. Bu durum üzerinde de öğrencilerin o derse karşı geliştirdiği değer ve tutumlar etkilidir. Bunların tahakkümünden kurtulmak o kadar kolay değildir. Öğrencilerin bazen ben bu derse çalışmayacağım dediklerini bile duyabiliyoruz. Önce bu önyargıları kırarak işe başlayacağız.

Kocaeli Birebir Matematik Özel Ders okuldaki sınavlara yardımcı, takviye eğitim, ÖSYM sınavlarına hazırlık gibi bir dizi özel çalışma paket programları ihtiva etmektedir. Yalnızca başarısız öğrenciler özel ders alır şeklindeki kanı külliyen yanlıştır. Yalnızca başarılı öğrencilere uygun ders programları uygulanmalı ve yalnızca başarılı öğrenciler baz alınmalıdır düşüncesi de öyle. Birkaç dersten sonra buranın evladınıza layık bir yer olduğuna dair bütün kuşkularınız silinecek, çocuğunuzun başarısının yükselmesiyle de bu perçinlenecektir.

Kocaeli Birebir Matematik Özel Ders kurumumuzu arayıp ya da bizzat gelip çocuğunuzun matematikten özel derse ihtiyaç duyduğunuzu söylüyorsunuz. Biz de öğrencimizle ilgili size birkaç tanılayıcı soru soruyoruz. Aldıkları notlar, hangi konulardan desteğe ihtiyaç duyuyor belirlemeye çalışıyoruz. Böylece öğrencimizin hazırbulunuşluk seviyesi ile gereksinim duyduğu eğitim modeli şekillenmiş oluyor. Ondan sonra eğitim koçlarımız sizleri öğrencimize en uygun öğretmene yönlendiriyor. Ondan sonra öğrencimiz ve öğretmeni takip edecekleri programı birlikte oluşturuyorlar.

Kocaeli Birebir Matematik Özel Ders günü kurtarmaz. Sağlam bir temel kurarak onun üzerin binayı inşa eder. Öğrencilerimiz gerekli gayreti göstermeleri halinde matematikten korkmaları için hiç bir sebepleri kalmayacaktır.

Kocaeli Birebir Matematik Özel Ders ile iletişim kurmak için 0532 466 01 05 numaralı hattan bilgi alabilir ve irtibat kurabilirsiniz

 

Devamını Oku