Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
15 15 2019

KPSS ÖZEL DERS

Kpss Özel Ders kpss’nin ne demek olduğunu onunla cebelleşenlere sorun. İnsanlar en verimli olabilecekleri, çalışmaları gereken yıllarını test kitaplarından oluşan bir dağın arasında geçiriyorlar. Daha iyi bir hayat standardı yakalamak, mesleklerine ve hatta hatta sevdiği insana kavuşabilmek için feleğin bu çemberinden geçmek zorundalar. Yıldan yıla atanamamak bir yılın daha kaybına sebebiyet verdiği gibi insanın üzerinde yarattığı psikolojik tahribat da artıyor. Adaylar bu yüzden hayatlarına dair kurdukları projelerini erteliyor. O yüzden biz bu işi daha fazla uzatmayacağız ve bir an önce atanıp ülkemizin muhtelif yörelerinde vatanımıza hizmet ederek mesleğimizi icra edeceğiz.

Kpss Özel Ders KPSS’ye baktığınızda ÖSYM’nin diğer sınavlarına göre çok daha ayrı bir yerde durduğunu görürsünüz. Diğer sınavların aksine KPSS’nin sizin bilginizi, bilişsel ve akademik becerilerinizi ölçmek gibi bir kaygısı yoktur. KPSS’nin amacı mezun işsiz öğrenci kitlesini sıraya koymaktır. Bu nedenle sorularında mantıksal bir silsile aramak en büyük hata olur. KPSS sınavından yüksek puan almak istiyorsanız çalıştığınız yerden soru beklemeyecek, her şeye ve her yere çalışacaksınız ?

Kpss Özel Ders her şeye rağmen KPSS sistemli bir çalışma ve enerjinin ekonomik kullanımıyla üstesinden gelinemeyecek bir sınav değildir. Maalesef kapsamı içinde çok sayıda ders bulunmaktadır ve bunların da oldukça geniş bir yelpazesi vardır. KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek oturumu bütün adayların girmesi gereken, temel derslerin yer aldığı bölümdür. Türkçe, sözel mantık, matematik, sayısal mantık, tarih, coğrafya, vatandaşlık, güncel ve sosyoekonomik konular dersleri yer almaktadır. Bu baş döndüren ders yoğunluğu arasında en önemli ihtiyaç hangi yayınların kullanılacağının bilinmesi ve yardım alınacak insanların doğru belirlenmesidir. KPSS müfredatı MEB ders kitaplarını, açık öğretim ders kitaplarını ve ön lisans ders kitaplarını referans alır. Buradaki her bilgi sizin sorumluluk alanınızı oluşturur ki bu bir konunun en dikkat çekici yerinde olabileceği gibi bir ders kitabının okuma parçasının satır aralarında da gizli olabilir.

Kpss Özel Ders ile ilgili alanlarında uzman nitelikli öğretmen kadromuzla KPSS sorunuzu çözüyoruz. Birebir özel etüt imkanıyla istediğiniz dersle ilgili konu desteği alabileceğiniz gibi kendiniz belirleyeceğiniz yayınlardan çözdüğünüz soruları sorabilme ve anlamadığınız konular üzerinden tekrar tekrar geçebilme imkanına sahipsiniz. Burada unutmamanız gereken bol bol soru çözmeniz ve olabildiğince erken başlamanız gerektiğidir. Haftalık bir ders çalışma programı belirlemeli ve bu programa sadık kalmalısınız. Dersleri ardışık olarak birini bitirip diğerine çalışmak, önceki derslerde unutmalara ve konu bölünmelerine sebebiyet verebilir. Bu nedenle her dersin alt konularını çalışıp peşine soru çözer Kpss Özel Ders öğretmenlerimizle koordinasyonlu çalışırsanız konularınız bölünmez, unutmaların önüne geçmiş ve zamandan tasarruf yapmış olursunuz.

Devamını Oku