Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
15 15 2019

MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Özel Ders günümüzde öğrencilerin en çok çekindiği, yıldızının bir türlü barışmadığı derslerin başında matematik dersi gelmektedir. Matematik Özel Ders Bunun sonucunda öğrenciler matematiğe karşı olumsuz tutum gelişmekte ve öğrenme çabalarından caymaktadır.Matematik Özel Ders  Bu sorunun ortaya çıkışında büyük ölçüde daha önceki eğitim dönemlerinde edindiği deneyimler, matematik öğretmenlerinin yanlış öğretim yöntemleri gibi faktörler rol oyamıştır.  

Matematik Özel Ders matematik dersinin öğrenilmesinin temelinde yatan güçlüklerin aslında matematik dersinin kendisinden değil, matematiğe karşı geliştirilen önyargıdan kaynaklanması daha olası bir ihtimaldir. Matematiğin olmadığı bir dünya hayal edilemez.Matematik Özel Ders  Zira kainat matematiksel yasaların tanımladığı bir sistemler kolajıdır.

Matematik Özel Ders somut işlemler dönemindeki bir çocuğun zihni çevredeki objelerin yardımıyla basit hesaplamalar yapabilmektedir. Matematik Özel Ders Ancak matematiksel işlemlerin ilerleyen sınıflarda daha soyut bir nitelik kazanması ve öğretmenlerin farklı öğretim yöntemlerini göz ardı etmeleri sonucu öğrencilerin notları düşmekte, düzgün bir temel oluşturamadan üst sınıfa devam etmektedirler.

Matematik Özel Ders ile matematik bir kabus olmaktan çıkmakta ve aslında yalnızca görünürde karmaşık olan matematiksel sistemlerin tanımlanmış kurallar doğrultusunda bir işlemler dizgesi dahilinde çözülebileceği gerçeği daha iyi anlaşılmaktadır.Matematik Özel Ders  Matematik gibi bir dersin uygulama ve pekiştirme yapmadan anlaşılması beklenemez ve alanında uzman, profesyonel kadromuzun öğrencilerimizle birebir eğitimi sayesinde öğrencilerimiz matematiğe dair oluşturdukları önyargıları kırarak soruları çok rahat bir şekilde çözebilir hale gelmektedirler.

 

Devamını Oku