Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders İngilizce bilmek artık eksta bir meziyet sayılmamakta herkes bu dili biliyor kabul edilmektedir. Bir iş başvurusunda bulunduğunuzda ingilizce diline hakimiyet dereceniz kısmına orta ve yukarısını işaretleyenler çok fazladır.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders ingilizce öğrenebilmenin yolu yalnızca dilin yapısal özelliklerine, gramer yapısına hakim olma şartına bağlı değildir. Ama nedense özellikle bu konular üzerinde gereğinden fazla durulduğu için, en uzun zaman dilimleri boyunca İngilizce dersi görmemize rağmen İngilizceyi öğrenemeyen ülke rekoruna doğru koşar adım gidiyoruz. Yeni bir dile hakim olmak için gerekli beceriler sarmal bir konu tasarımıyla sunulmalı, birbirlerinden kesinlikle soyutlanmamalı, birbirlerinden ayrı ele alınmamalıdır. Böyle bir dil öğrenimi eksik kalmaya mahkumdur.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders öğretmenlerimiz sizlerle bazen ders boyunca yalnızca İngilizce konuşacak, ikili diyaloglar içine girecektir. Gerekirse sesli dijital ortama kaydedilmiş olan materyallerden de faydalanacaktırlar. İngilizce öğrenmenin birinci şartı sürekli konuşmak ve yazmaktır. İnsan dil öğrenmeye doğuştan yeteneklidir. Yeni bir dil öğrenirken bunları anadiline ait şemalar üzerinde örgütler. Biz de aynen bunu yapacağız. Hangi seviyede olursanız olun, size uygun öğretim yöntemleri kullanan, sizin seviyeniz ve hazırbulunuşluk düzeyinize uygun eğitimcilerimiz mevcuttur.

İzmit Birebir İngilizce Özel Ders sizlere tavsiyemiz önce kelime dağarcığınızı zenginleştirmeniz. Bunu yapabilmenin birçok aracı elimizin her an altındadır. İlla ki belirli bir yönteme bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sizi nasıl öğreneceğiniz konusunda en fazla özgür bırakacak konu yeni bir dil öğrenimidir. Yabancı diziler seyrederken cümle kuruluşlarına dikkat etmek, teleffuzlarını yakalamaya çalışmak, ,çeşitli seviyelere uygun düzenlenmiş ingilizce kitapları okumak, İngilizce metinleri Türkçeye çevirmek size büyük getiriler sağlayacaktır.