Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Birebir Etüt Merkezleri Eğitimin, doğumla başlayıp hayat boyu devam eden bir süreç olduğunu öğrencilerine aşılayan personeli ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Hayat boyu sürecek öğrenmenin temelleri ise Birebir Etüt Merkezleri ile atılırsa o kadar sağlam olacağı kanısındayız.Birebir Etüt Merkezleri , Bu dönemde çocuklara iyi eğitim verilmesi ve olumlu çevre şartları sunulması çocuğun fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimini desteklemede çok önemli rol oynar. Hizmete başladığımız ilk günden bugüne kadar onlarca özel öğretmeni yine sayısı bir o kadar çok özel ders almak isteyen öğrenciyle buluşturdu. Başta Kocaeli olmak üzere bir çok ilçesinden özel ders almak isteyen önrevcilerin tercih ettiği bir kurum haline gelmenin gururunu taşıyoruz.

Birebir Etüt Merkezleri Hafta sonu,hafta içi,gündüz ve akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programları ile öğrencilere hizmet vermektedir.

Öğrenci velileri ile ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması,ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Birebir Etüt Merkezleri ,asıl şöhretini kaliteli eğitim vermesine borçludur. Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ verimliliği esas alarak hizmete devam ederken,ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır.Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir.Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Birebir Etüt Merkezleri nin avantajlı ödemeleriden faydalanan velilerimiz,avantaj şartlarını değiştirdikleri zaman, eşdeğer diğer normal aylık ödemeli öğrenci fiyatı uygulamasına tabi olurlar. Örneğin;peşin ödeme, erken ödeme, kardeş indirimiv.b. gibi avantajlardan faydalanarak kayıt yaptıran veli bir süre sonra bu uygulamadan vaz geçerse tüm avantajlarını yitirmiş olur. Normal aylık ücret tarifesinden ödeme yapar.Bizim velilerimizden talep ettiğimiz ücret, diğer   Birebir Etüt Merkezleri nin aldıkları ücretler ile kıyaslandığında görülmüş olacak ki çok uygun bir fiyattır. Sadece Ücret olarak kıyaslamakta Yanlış olacak; vermiş olduğumuz eğitimin kalitesinide siz velilerimizden  diğer etüt merkezleri ile karşılaştırmalarını istiyoruz. Çünkü bzizim esas amacımız kaliteli ders vermek,öğrencilerimizi belirlemiş olduğu çizgide en iyi şekilde eğitmektir.

Birebir Etüt Merkezleri ödemeleri yıllık fiyat üzerinden hesaplanır ve aylık taksitler halinde ödenir. Veliler diledikleri zaman öğrencilerini etüt merkezinden alabilirler. Ancak ayrıldıkları ayık dahil önceki tüm ödemelerini yaparlar.