Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

GEOMETRİ ÖZEL DERSİ: Doğru ve profesyonel Geometri öğretmeni ile çalışmak, çok büyük kazanımlar sağlar. Geometri özel ders; basitçe, matematik öğrenimi ve sınav puan artırımı için en etkili metottur. Geometri özel dersinin, klasik sınıf eğitimine göre avantajları yüksektir. Her seviye’de Geometri eğitimini profesyonel olarak vermekteyiz.

Geometri, uzayın ve uzayda tasarlanabilen biçimlerin, kurallara uyularak incelenmesini konu alan matematik dalıdır.

Geometri özel ders ile matematiğin uzamsal ilişkiler ile ilgilenen alt dalını etkin bir şekilde öğrenirsiniz.

Sınavlara geometri özel ders hizmetiyle hazırlanan öğrencilerimizin, bol sayıda soru çözerek konuda uzmanlaşmasını ve bunun yanı sıra öğrenciyi motive edici teknikler uygulayarak sınavlarda ekstra başarı kazanmasını sağlıyoruz.

Geometri özel ders, ihtiyacınız olan konulara odaklanarak sizi başarıya ulaştırır.

Geometri özel ders sayesinde geometriyi sevecek; sınavlarınızda başarı oranınızı artıracaksınız. Özel ders birebir ders anlatımı esnasında, öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim en hat safhada olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en verimli şekilde öğrenmiş olur. özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, tüm genel geometri bilgilerine hakim, birikim sahibi deneyimli  hocalardan oluşmaktadır.

 

Geometri özel ders Eğitim Konularımız şunlardır.

GEOMETRİ ÖZEL DERS Açılar

GEOMETRİ ÖZEL DERS Üçgenler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Benzerlik

GEOMETRİ ÖZEL DERS Çokgenler, Dörtgenler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Çemberler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Doğrunun Analitik İncelenmesi

GEOMETRİ ÖZEL DERS Uzay Geometri

GEOMETRİ ÖZEL DERS Üçgenler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Benzerlik

GEOMETRİ ÖZEL DERS Çokgenler, Dörtgenler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Çemberler

GEOMETRİ ÖZEL DERS Analitik Geometri

 

GEOMETRİ DERSİNDE ÖDEV DESTEK

Geometri Ödev Destek: Okulda verilen ödevler öğrencilerimizi özellikle sayısal derslerde çok zorlamaktadır. Bu derse eğilimi yoksa içinden çıkılmaz bir durum alır Ödev yapmak. Biz Ödev yazmak da diğer tüm yazım çalışmaları gibi öğrencileri zorlamaktadır. Özellikle uzmanlık gerektiren ödevleri hazırlama, hem çok zaman alabilir hem de tahmininizin üzerinde yetkinlik gerektirebilir. Ekibimiz tarafından ödevlerinizi nasıl hazırlayacağınız konusunda sizlere yol göstererek ödevlerinizi doğru bir şekilde zamanında teslim etmenizi sağlıyoruz. Ödev destek, ödevleriniz sizin için bir yük haline geldiyse bize ulaşın ve uzmanlarımızın kaliteli ve Ödev destek sayesinde, ödevleri için gerekli araştırma kaynaklarının bulunmasını, ödev teslim günlerinde ödevinizin hazır olmasını ve geleceğinizi garantileyeceğiniz daha yüksek notlar alabilirsiniz.