Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İzmit Birebir Fen Bilgisi Özel Ders fen bilgisi dersleri kapsamında 3-4-5-6-7-8. sınıftaki fen ve teknoloji ile lisedeki kimya, fizik, matematik, biyoloji dersleri ifade edilmektedir. İsmi zikredilen her ders YGS, LYS, TEOG, ALES ve KPSS sınavlarında öğrencilerimizin karşısına çıkmaktadır. Fen bilimleriyle ilgili bir bölüm seçmese bile hiçbir öğrencinin fen bilimleri derslerine sırt dönme lüksü bulunmamakta, kendi branşına ait bir dersmiş gibi çalışması gerekmektedir.

İzmit Birebir Fen Bilgisi Özel Ders Kişiye özgü program ve çalışma metotları ile başarıyı yakalamak mümkündür. Bu imkanı devlet okulları sunabilmek bir yana ilgilenmemektedir bile. Koçluk sisteminde  başlarken yapacağımız form ve testler bizim çalışma programımıza yön verecektir. Hedefi şimdiden belirlemek için bizim ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır. . Hedefinizdeki projeleri, profesyonel bir şekilde inceleyip bu uygun çalışma ortamlarını hazırlayan bu alanda uzmanlaşmış kişiler ile çalışma imkanı bulabileceksiniz.

İzmit Birebir Fen Bilgisi Özel Ders ile her sınıf ve eğitim kademesindeki öğrenciye özel ders verilir. Öğrencilerin farklı hazırbulunuşluk seviyeleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Bu özelliklerine göre kendisine maksimum faydayı sağlayacak olan eğitimcimize yönlendirilir. Öğrencilerimiz İster birkaç kişiden oluşan butik sınıflarımızda, ister evlerinde özel ders alabilmektedirler.

İzmit Birebir Fen Bilgisi Özel Ders ihtiyaç duydukları her konuda destek alabilmektedirler. Okuldaki sınavlarına ve derslere yönelik takviye niteliğinde dersler, proje ve ödevlerine yardımcı çalışmalar yürütülmektedir. Tek yapılması gereken bunlardan size en uygun olanın belirlenmesi ve seçilmesidir.