Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İzmit Birebir Fizik Özel Ders fizik dersininin kavramları ve temel prensipleri, uygulama alanlarının öğrenci ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda bir model benimsenerek verildiği özel bir hizmettir.

İzmit Birebir Fizik Özel Ders öğrenciler diğer sayısal dersleri yapabilmelerine rağmen fiziği anlamakta zorlanıyorlar. Fizik dersi bütün bilimlerin ortaya çıktığı ocaktır ve diğer bilimlerin kullandığı teoremlere dayanak oluşturur. Fizik dersine çalışmak için fiziğin kendine has diline hakim olunmalı, temel kavramları, konu başlıkları iyi bilinmelidir. Fiziği anlamak için matematik, Biyoloji ve Kimya dersleriyle de ilgili sorunlarınızı da çözmeniz, bağlantılı konu alanlarını iyi öğrenmeniz gerekir.

İzmit Birebir Fizik Özel Ders fiziğin diliyle konuşma işini kavradıktan sonra sıra nasıl bir ders çalışma planı izleyeceğinize geldi. Öğrencilerimiz en büyük hatayı burada yapmaktadırlar. Bu yüzden sizi her eksiğinizle analiz edip buna göre hareket eden profesyonel insanlardan yardım almalısınız.

İzmit Birebir Fizik Özel Ders ekibini oluşturan öğretmenlerimiz sizinle tanıştıktan sonra sizi hızlı bir ihtiyaç analiz testine tabi tutacaklar. Hatta şöyle bir nabız yoklamak için kapsam geçerliği yüksek olan, her konuya ait sorular içeren mini bir quiz verip bunu evde çözmenizi isteyebilirler. Fizik dersiyle ilgili kazanımlara ne kadar hakim olduğunuzun, nerelerde eksiğiniz olduğunun bilinmesi, size uygulanacak olan programdan alacağınız verimi mükemmele ulaştıracaktır. Böylece siz hangi konulara ağırlık vermeniz gerektiğini program başlamadan önce bilecek, zamanı efektif bir şekilde kullanarak hedeflediğiniz seviyeye gelebileceksiniz.

İzmit Birebir Fizik Özel Ders kapsamında ÖSYM sınavlarına hazırlık, okul derslerine yardımcı ekstra eğitimler, proje ve ödevlere yardımcı çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerimizin sıkıntısını en çok çektiği şeyin kendilerini koordine edecek, yönlendirecek, ihtiyaç duyduğu öğretim yöntem ve tekniği kullanabilecek öğretmen eksikliği olduğunu bildiğimiz için öğretmen kadromuzu alanlarında en az birkaç yıllık deneyimleri olan, öğrencilerle yıllardan beri haşır neşir olan insanlardan seçtik. Hepsi alanları konusunda son derece yetkindirler Öğrencilere birer emanet bilinciyle yaklaşıp, taşıdıkları cevheri ortaya çıkarırlar ve titizlikle işlerler.

İzmit Birebir Fizik Özel Ders iletişim numaramız 0532 466 01 05