Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İzmit Birebir Geometri Özel Ders geometri dersi uzaydaki şekilleri, onu oluşturan düzlem, doğru ve çok boyutlu yapıyı, aralarındaki bağıntıyı, görsel ve uzamsal bir bakış açısıyla öğreten bir derstir. Bu dersin öğrenilmesi öğrenciler için sorun teşkil edebilmekte ve maalesef başarısızlıklarla sonuçlanmaktadır.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders nasıl çalışılacağını, formüllerini bildikten sonra bulmaca çözmekten farkı kalmayan geometri dersinde ana amaç formül ezberlemek değildir. Karşınıza çıkacak olan problemlere bu formülleri uygulayabilmenizi sağlamaktır. Geometri dersini yapabilmek yorum gücünüzü, bakış açınızı geliştirmenizi gerektirir.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders geometri dersinde her bir detay çok önemlidir. Ders derste öğrenilir ilkesine en sıkı bağlı kalacağınız derslerden biri geometridir. Öğretmenleriniz size konuyla ilişkili anahtar kavramları verirken arkanıza yaslanmalı ve dinlemeliniz. Örnekler çözerken derse sürekli katılmalı, öğretmenin bilinçli olarak susup sizden kendini tamamlamasını beklediği anları iyi yakalamalısınız. Öğretmen izlenmeden bu ders öğrenilmez. Öğretmeniniz size yazmanız için gereken süreyi zaten tanıyacaktır.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders ile LYS, YGS, KPSS, ALES, TEOG sınavlarına hazırlık, okul derslerine, ödev ve projelere, sınavlara yönelik destekleyici programlar uygulanmaktadır. Öğrencilerimiz kurumumuza geldiklerinde onları sıcak bir muhabbet ortamı karşılayacak, öğrencinin okuldaki durumu ile ilgili bilgi alınacaktır. Hangi konuyla ilgili ders görmesi gerektiği, hangi derslerden özel ders alacağı, belirlenecek öğretim yöntemininin ne olacağı belirlenecektir. Bu uygulamanın amacı öğrenciyi en uygun olan eğitimcimize yönlendirerek onunla çalışmasını sağlamaktır.  Öğretmenlerimizi diğerlerinden ayıran fark, onların alan bilgisine yönelik yetkinlikleri olduğu kadar, bilgiyi öğrencilere sunuş biçimleridir.

İzmit Birebir Geometri Özel Ders öğretmenleri ile dersler hem keyifli, hem eğlendirici, hem de öğreticidir. Öğrencilerimiz derslerine gelirken karşılarında kendilerine bir anne, baba, ağabey, abla şefkatiyle yaklaşan insanlar göreceklerdir.  Bu sıcaklık ve birliktelik sağlanmadan derslere girilmesi hiçbir zaman eğitimde planlanan hedeflere ulaşılmasına katkı sağlamaz. Öğrencilerimiz bireysel farklılıklarının dikkate alındığı, kendi seviyelerine uygun dersler eşliğinde hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu tadarlar