Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

izmit Birebir Özel Ders  kendi alanlarında profosyonel eğitimcileri ile birlikte İzmitte hizmet vermektedir. Bir çocuğun başarı ya da başarısızlığında okul ve öğretmenin önemli rolü vardır.  izmit Birebir Özel Ders ekibinin öğrencilerine sağladığı imkanlar, tüm eğitim kadrosu ve eğitime bakışı ile öğrencilerinin kaliteli eğitim almasını amaçlamaktadır.  Öğretmen her yaş öğrenci için önem ve değer verilen bir özdeşim objesi olmuştur. Öğrencinin okula, derslere ve sınıf arkadaşlarına uyumunu sağlamada öğretmen birinci derecede katkı sağlayan kişidir. Öğretmeni ile iyi ilişki kuramamış, onu sevmeyen bir öğrencinin derslere uyum sağlayabilme ve başarı kazanma şansı da çok azdır.

 

izmit Birebir Özel Ders  ekibi olarak biz; istenilen seviyede olamayan öğrenci arkadaşlara eğitim desteği vererk onların hayata bir adım önde başlamaları için elimizden geleni yapıyoruz. İlkokul, ortaokul ve lise döneminde, okullarda sosyal faaliyetler ve arkadaş ilişkilerinin öğrenilmesi ve geliştirilmesi ön planda olması gerekirken, bunlar geriye atılarak çocuğa daha çok bilgi yükleme yoluna gidilmektedir. Biz izmit Birebir Özel Ders ekibi olarak öğrencilerimizin yaşına, seviyesine ve amacına göre planlar yaparak onları derslerden soğutmayacak şekilde faydalı olmayı amaçlamışızdır. kendi gelişimine uygun olmayan bilgileri bir kişiye vermeye çalıştığınız zaman o öğrenci, bu bilgileri almakta zorlanır yada aldı ise  kısa sürede unutmakta ve bir sonraki yıl her şeye yeniden başlamaktadır.

izmit Birebir Özel Ders Öğretmenlerinin Sizlere Tavsiyeleri:

izmit Birebir Özel Ders olarak biz diyoruz ki eğitim öğretimin en temel koşullarından en önemlisi çocuğun yaşına uygun, anlayacağı şekilde çocuğa eğitimin verilmesi gerekmektedir. Bunun tam tersini bir çocuğa yüklemeye kaltığınız zaman çocuklarda da öğrenmede zorluk ve bunun sonucunda ise istenmeyen  başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

izmit Birebir Özel Ders in öğrencilere tavsiyesi: öğrencinin eğitimine olan ilgisi öğrencinin başarısı ile yakından alakalıdır. Öğrenci eğitiminde destek almaz ise, dersleri ve ödevleri ile hiç ilgilenmez ise bu gibi durumlrda başarısızlık görülme oranı yüksektir. Örneğin, ödevi ile ilgili bir soru sorduğunda anne baba çocuğu çeşitli bahanelerle terslemekte ve geri çevirmektedir. Anne babanın yeterli bilgi donanımının olmaması bu tip yaklaşımlar için mazeret sayılamaz.