Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

izmit Geometri özel ders ile geometri dersi artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Nitelikli bir geometri öğretmeniyle çalışmanın avantajlarını öğrencilerimiz sınavda bizzat kendileri tecrübe edeceklerdir. Bu vasıfları taşıyan bir öğretmen ile öğrencinin geometri ile ilgili sorunları kalmayacak, sınavda çok ciddi kazanımlar elde edeceklerdir. Geometri kabaca uzaydaki uzamsal şekilleri, belirli yasalara dayandırarak inceleyen matematiksel disiplin olarak tanımlanabilir. Kainatın formülizasyonu matematiksel ifadelere dayanır ve günümüz dünyasında görsel-uzamsal bakış açısı kazanabilmek ve bunun ardında yatan matematiksel ilişkileri görebilmek oldukça önemlidir.

 

izmit Geometri özel ders ile öğrenci-öğretmen etkileşimi maksimum düzeyde sağlanmış olacağından sınıf ortamındaki olumsuzluklar elimine edilmiş olacak, öğrenci geometri dersini sevdiği gibi öğretmeninden maksimum ölçüde faydalanmış olacaktır.

 

izmit Geometri özel ders kapsamında öğrencilerimiz bol soru çözümleri ile birebir özel ders ile öğrenmiş oldukları konuları pekiştirerek, donanımsal anlamda sınavı kazanabilecek düzeye erişeceklerdir. Bu birliktelik çoğunlukla öğretmenlerin öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz ardı etmesi sonucu oluşamamakta, öğrenciler konu eksiklerini tamamlayacak, anlamadıklarını soracak kişilerden profesyonel yardım alma imkanından mahrum kalmaktadırlar.

 

izmit Geometri özel ders öğrencileri bekledikleri kaliteye kavuşturmakta, öğrenci merkezli bir eğitim modeli ve profesyonel geometri öğretmenleriyle beraber hem sınava yönelik hem de konu eksiklerini tamamlamaya yönelik bireysel çalışmalar yürütmektedirler. Bunun öğrencilere sağlamış olduğu getiri, daha önceden deneyimlemiş olan öğrencilerimiz tarafından iyi bilinmektedir.