Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

izmit Özel Ders ekibinin öğrencilerine sağladığı imkanlar, tüm eğitim kadrosu ve eğitime bakışı ile öğrencilerinin kaliteli eğitim almasını amaçlamaktadır. izmit özel ders   Öğretmen her yaş öğrenci için önem ve değer verilen bir özdeşim objesi olmuştur. Öğrencinin okula, derslere ve sınıf arkadaşlarına uyumunu sağlamada öğretmen birinci derecede katkı sağlayan kişidir. Öğretmeni ile iyi ilişki kuramamış, onu sevmeyen bir öğrencinin derslere uyum sağlayabilme ve başarı kazanma şansı da çok azdır.

iZMİT ÖZEL DERS

izmit Özel Ders öğretmenleri özel dersi bizler eğitimin bir parçası haline getirip , öğrencilerin kariyerlerinde önemli bir iz bırakmayı amaçlıyoruz. Özel derste başarıyı yakalamak için en önemli kriter doğru eğitimci ile çalışmaktır. Öğretme, yetenek işidir. Eğitimci olarak , bildiklerimizi öğrencinin anlayacağı şekilde aktarmak temel hedefimizdir. Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz, bilgi değil, bilgiyi aktarma metodumuzdur. Bilgi, günümüzde tek başına bir işe yaramıyor, önemli olan o bilgiyi kullanabilmektir.Başarı asla tesadüfi değildir. Öğrencinizin başarıya ulaşması için doğru kişiler ile tanışmanız çok önemlidir. Bundan önce de birçok velimize sağlamış olduğumuz imkanları, size de sunmak isteriz.

Bizleri yani izmit Özel Dersi aradığınızda, sizi karşılayacak olan eğitimci arkadaşlar bilgisi ve tecrübesi ile kendine güvenen işine hakim eğitimci arkadaşlarımız karşılar, sizi doğru bir şekilde yönlendirmek için hemen sizden öğrenciniz ile ilgili birkaç soru sorarlar. Bizim için önemli olan, öğrencinizin sınıfı, eksik olduğu ders ya da dersler yanında, öğrenciniz hakkında bize vereceğiniz bilgilerdir. Eğitmen arkadaşlarımız sizden aldıkları, bilgiler dahilinde sizi öğretmen arkadaşımız ile tanıştırırlar. Öğretmen arkadaşımızı belirlemede kriterimiz, öğrencinize maksimum fayda sağlayabilecek ve size yakın oturan olmasıdır. Çok uzaktan gelecek bir öğretmen adayının, öğrencinize verecek çok şeyi kalmayabilir.

izmit Özel derste başarıyı yakalamak için en önemli kriter doğru eğitimci ile çalışmaktır.Öğretme, yetenek işidir. Eğitimci olarak , bildiklerimizi öğrencinin anlayacağı şekilde aktarmak temel hedefimizdir. Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz, bilgi değil, bilgiyi aktarma metodumuzdur. Bilgi, günümüzde tek başına bir işe yaramıyor, önemli olan o bilgiyi kullanabilmektir.Başarı asla tesadüfi değildir. Öğrencinizin başarıya ulaşması için doğru kişiler ile tanışmanız çok önemlidir. Bundan önce de birçok velimize sağlamış olduğumuz imkanları, size de sunmak isteriz.