Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İzmit Özel Ders öğretmenler öğrencilerin eğitim hayatlarının her döneminde önemi bir unsurdur. Bir derse karşı geliştirilen değer ve tutumlar, o derse dair başarı durumu üzerinde çok önemli bir faktördür. Bunun belirleyicisi de öğretmenlerdir.İzmit Özel Ders öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitim modeli farklılık gösterebilir. izmit özel ders , Her öğretmen bu modellere uygunluk da göstermeyebilir. Eğitimde planlanan hedeflere ulaşılmasında bu özellikler bakımından birbirini tamamlayan öğretmen ve öğrenci birlikteliği çok önemlidir. Bu unsurların bir araya gelebilmesi için de nitelik, tecrübe, uzmanlık, branş yetkinliği ve öğretim yöntemine yatkınlık bakımından her özelliği taşıyan geniş bir öğretmen kadrosu gerekir.

İzmit Özel Ders derslerinizde başarılı olamamanız, öğrenme güçlüğü yaşamanızın altında yatan nedenler hep öğrencilerde aranıyor fakat kimse öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu, ne istediğini sorma zahmetine girmiyor. Başarılı öğrenciler parmakla gösteriliyor. Öğrenciler birbirleriyle kıyaslanıyor. Bir komşunun çocuğu metaforu ortaya çıkıyor. Başarılı olmak hiçbir öğrencinin tekelinde değildir. Başarı da bazı öğrencilere özgü bir imtiyaz değildir. izmit özel ders , Hele hele şans işi hiç değildir. Eğitim çift yönlü işleyen bir süreçtir ve hedeflerini yakalayabilmesi için her iki taraftan da gerekli veri akışı sağlanmalıdır. Başarılıdan yana olmak, başarılı öğrenciyi baz almak her zaman kolay yoldur. Başarıya adeta kutsiyet atfedilir hale gelmiş. Böyle olunca başarı kolayca sahipleniliyor ama başarısızlığın nedenlerini kimse sorgulamıyor ve sorumluluk üstlenmekten kaçınılıyor. Yüksek notlar almak, eğitimde planlanan hedeflerden sadece biridir oysa ki. Artık bilgiyi öğrenmek yetmiyor. Bilgiye ulaşma yollarının bilinmesi, bilginin işlenip yapılandırılması, kişinin kendine uygun seçenekleri değerlendirebilmesi de gerekiyor.

İzmit Özel Ders eğitimin planladığı hedefleri yakalayabilmek için size uygun eğitimciyle çalışma imkanı sunmaktadır. Böylece bireysel farklılıklar dikkate alınıyor ve ihtiyaç duyduğunuz eğitim modelinin benimsendiği profesyonel hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Eğitmenlerimiz sorununuzu teşhis edip tanıladıktan sonra sizi, size en uygun eğitimciyle tanıştıracak. Ondan sonra öğretmeninizle birlikte bir program geliştireceksiniz. Bu programı yıl boyunca takip edeceksiniz. Başarı durumunuz sürekli takip edilerek, gerekli görüldüğünde bir üst seviyeye alınabileceksiniz. Başarı kimseye özgü bir imtiyaz değildir ama İzmit Özel Ders ile çalışmanın bir imtiyaz olduğunu görmek için bir an önce size sunmak istediğimiz fırsatlardan faydalanmalısınız.