Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

izmit özel ders ile her kursiyer  kendine özgü kişiliğe, algılama kapasitesine, öğrenme tekniğine sahiptir ve her kursiyerin  kendi karakteri, eğilimleri, birikimi, derse yönelik arzusu ve ilgisi onu, diğer kursiyerlerden  ayıran bireyselliğini meydana getirerek kendisine özgü bir eğitim alanı oluşturur.

izmit özel ders , öğrenciye dayalı yöntemlerin kullanıldığı özel ders sistemi ile; kursiyere sistemli ders çalışma alışkanlığı kazandırılarak, kursiyerin  başarısının öğretmeni tarafından sürekli takip edilerek, geçici değil verimli ve kalıcı öğrenme amaçlanır.

izmit özel ders, kursiyerin  sorularını birebir sorma ve sağlıklı cevap alma imkanı ile özgüvenini kuvvetlendirerek, müfredat dışı ve gereksiz konularla öğrencinin zihni doldurulmadan, ders saatleri boyunca öğrencinin konsantrasyonunun tam olarak derse yönelmesi sağlanır ve böylece eğitimde en yüksek verim amaçlanır.

BİREBİR DERS ALMANIN FAYDALARI

Her kursiyerin  farklı yöntemlerden hangisiyle daha kolay öğrenebileceğinin tespit edilir ve buna göre eğitim verilir.

Kursiyerin öğrenme hızına ve eğilimine göre hareket edildiğinden öğrencinin şahsi özellikleri sebebiyle kalabalık ders ortamında dersten alacağı verimin düşmesi telafi edilir.

Kursiyerin  tam olarak ihtiyacı olan konulara odaklanması sağlanır.

Birebir eğitim metodu sayesinde kursiyerin  konsantrasyonu derse odaklanır.    Konsantrasyon bozukluğu, dersten kopma veya dikkatsizlik söz konusu olduğunda öğretmen tarafından geç olmadan müdahale edilir.

Çalışılan konular kursiyer  tarafından idrak edilmeden geçilmez, ihmal edilmez.

Kursiyer  her adımını sağlam ve dolu atarak ilerlediği ders zinciri ile hem öğrendiklerini unutmaz hem de eksik kalan kısımlar üzerine onunla ilişkili sonraki konuların binmesiyle oluşacak kaos ve yanlış/eksik bilgi birikiminin önüne geçilmiş olur.

Kursiyerin  karakteri göz önünde bulundurularak izlenecek program sayesinde öğretmen kursiyere, kursiyer de derse hakim olur ve en kısa sürede en yüksek verim elde edilir.

izmit özel ders

Kendisine odaklanan eğitim süreci ile derse adaptasyonu yükselen kursiyerin, öğrenimin adım adım bilincinde, elde ettiği başarıları görerek ve ders alma sürecinin denemelere faydalarını bizzat elde edeceği başarılar sayesinde fark ederek kendisine duyduğu güvenin artması sağlanır.

Özgüveni artan kursiyerin izmit özel ders ile derse ilgisi ve sempatisi büyür, her bir adımdan sonra bir sonraki adım daha zor değil daha kolay hale gelir.

Opsiyonel ders saatleri ve günleri sayesinde kursiyerin  sosyal hayatı daha verimli düzenlenebilir, özgürlüklerinden feragat etmesi gerekmez.