Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kimya Özel Ders değişen eğitim sistemleri ve öğrencilerin birbirinden farklı olan öğrenme kabiliyetleri özel derslere olan ilgiyi daha da artırmıştır. Özellikle kimya gibi öğrenilmesi zor olan ve üzerinden dikkatle durulması gereken bir derste gereken şekilde eğitim almazsanız istediğiniz başarıyı elde edemezsiniz. Aklınıza takılanları anında sormalı ve tam anlayamadığınız konular üzerinde durmalısınız. Ancak sınıflarda bunu yapmanız pek mümkün değildir. Çünkü sınıfların kalabalık olması, bilmediğiniz konuların üzerinde çok fazla durulamaması vb. gibi sebepler sizin kimya dersini etkili bir şekilde öğrenmenizi etkileyecektir.

Eğer kimya sizin içinde önemliyseve gerçekten öğrenmek istiyorsanız sizde Kocaeli Etüt Merkezi ’nin vermiş olduğu Kimya özel ders eğitiminden yararlanabilirsiniz. Lise ve üniversite düzeylerinde anlattığımız kimya sayesinde artık sizde okulunuzda ve derslerinizde daha başarılı olacaksınız. Uzman eğitmenlerimiz ile birebir ders alacak ve bilmediğiniz tüm konuları daha detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.

Kocaeli Etüt Merkezi olarak Sınıflarınızda öğretmenlerinize soramadığınız sorularıKimya özel ders te sorabilirsiniz ve anlamadığınız noktaları öğretmenlerimize tekrar anlattırabilirsiniz. Sınıflarda alacağınız 5 saatlik bir eğitimi eğitmenlerimiz size 1 saatte verecek ve zamanı daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Bunun yanı sıra Kimya özel ders öğretmenlerimiz sizleri okuldaki sınavlarınıza, ÖSS, DGS, KPSS vb. gibi sınavlara hazırlayacak ve sizin daha başarılı olmanız için ellerinden geleni yapacaklardır.

Kimya Özel Ders Merkezinde verilen kimya derslerinde sizlere genel kimya, organik kimya, fizikokimya, anorganik kimya, analitik kimya, kimyasal termodinamik gibi konular anlatılmaktadır. Sizde kimyanın bu derslerin arasından sizin için uygun olanlarını ve bilmediklerinizi seçerek öğretmenlerimizden anlatmalarını isteyebilirsiniz. Dersleri anlatmış olmak için değil de öğretmek için anlatan öğretmenlerimiz konuları en iyi şekilde anlamanız için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu sayede sizde okul hayatınızda ve sınavlarınızda daha başarılı olabileceksiniz.

İnsanlar belli bir birikime ulaştıklarında ancak, çevrelerinde olup biteni bilimsel bir çerçeveden görebilmektedirler. Maddenin özü olan atomlar, her ne kadar fizik konusu içinde yer alsa da bu atomların oluşturduğu bileşikler ve maddeler, kimya kapsamına giren konulardır. Bunları Kimya özel ders te birebir öğrenerek sizde geleceğe daha umutlu bakın.