Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Birebir Fen Bilgisi Özel Ders sizler için fen bilgisi dersleriyle ilgili sorularınızı çözecek bir dizi seri paket program hazırladı. Bu programlar arasında her sınıf ve seviyeye göre ders seçeneklerimiz mevcut olup bu derslerle birlikte fen bilimleri dersiyle ilgili bütün sorunlarınızın çözüleceğinden emin olabilirsiniz.Kocaeli Birebir Fen Bilgisi Özel Ders fen bilimleri TEOG, LYS, YGS sınavlarında öğrencilerin yolunun sık sık kesiştiği derslerdir. Öğrenciler bu derslere tam anlamıyla hakim olabilmek için sınava girecekleri seneyi bekliyorlar. Oysa bu dersler birikimli bir süreç halinde ilerler ve siz bu derslerden başarılı olabilmeniz için herşeyden önce bu dersin temel kavramlarını, konu başlıklarını, anahtar kelimelerini kısacası konuştuğu dili anlamayı öğrenmelisiniz. Bu yüzden de son seneyi beklememeli, başınan itibaren işi sıkı tutarak sağlam temeller atmaya başlamalısınız.

Kocaeli Birebir Fen Bilgisi Özel Ders ile ihtiyaç duyduğunuz her fen bilgisi dersiyle ilgili özel ders verilir. Bu derslerde okulda başarılı olamamanız, öğretmenlerin bilgiyi öğrencilerin anlayacağı düzeye indirgeyip, yatkın olduğunuz öğretim yöntemiyle sunamamalarıyla ilgilidir. Biz öğrenmeyi etkileyen bu faktörleri kontrol altında tutuyor ve engelleri ortadan kaldırıyoruz.

Kocaeli Birebir Fen Bilgisi Özel Ders öğretmenlerimizle yapacağınız görüşmeler sonucu fen bilimleri derslerinden ne durumda olduğunuzu tespit ediyoruz. Ondan sonra sizlere en uygun olan öğretmenden özel ders almanızı sağlıyoruz. Bu dersler 2-4-6-8 kişilik gruplarla butik sınıflarımızda, dilerseniz evinizde de yapılabilmektedir. Bu dersler kapsamında ulaşılması beklenen hedefler; sınavlardaki başarılarınızı yükseltmek, fen bilimleri dersiyle ilgili bütün konu eksiklerinizi gidermek, ÖSYM sınavlarıyla ilgili geniş bir soru havuzundan yapacağınız soru çözümleri ve öğretmenlerden öğreneceğiniz soru çözüm püf noktalarıyla bilgi seviyenizi arttırmak, gerekli hızı ve pratiği kazanmanızı sağlamak, proje ve ödevlerinize yardımcı olmaktır.

Kocaeli Birebir Fen Bilgisi Özel Ders öğretmenlerimiz öğrenci gelişimini bir bütün olarak kabul eder ve gelişim alanlarının birini diğerinden soyutlamaz. Derslere kendileri de ciddi hazırlık yaparak gelirler ve dersi daha anlaşılır kılmak için gerekli bütün materyalleri ellerinin altında hazır bulundururlar. Hepsi alanlarının en yetkin isimlerinden oluşmaktadırlar. Son derece deneyimlidirler ve her seviyedeki öğrenciye rahatça ders verebilecek yeterliliktedirler. Bizi diğerlerinden ayıran faktör bilgiye sahip olmaktan çok onu muhatabımıza sunuş tarzımızdır. Bu tarz tamamen öğrenci ihtiyaç ve seviyesi tarafından belirlenir. Bu parametreler bir araya geldiğinde ortaya inanılması güç geri dönüşler ve büyük başarılar çıkmaktadır.