Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Birebir Özel Ders öğrencilerin okuldaki başarılarını arttırmaya ve okul ödevlerine yardımcı olan, ÖSYM sınavlarına hazırlık faaliyetleri içeren, öğrencilere farklı hazırbulunuşluk düzeylerine ve ihtiyaç duydukları seviyeye göre eğitim alma fırsatı sunan, bire bir özel ders formatında hedef derslere ait kazanımların uzman öğretmenlerce verildiği bir eğitim programıdır.

Kocaeli Birebir Özel Ders öğrencilerimizin aradıkları kaliteye ulaşacağına dair garanti veriyoruz. Ders alacakları öğretmeni seçebilme, ders programlarına öğretmenlerle birlikte karar verebilme, istedikleri gün ve saatte özel ders alabilme opsiyonları, öğrencilerimize tanıdığımız haklar arasındadır. Hizmetlerimiz sistemli ve stratejik bir ders planı doğrultusunda çalışma, düzenli takiplerle gelişimin izlenmesi ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini de kapsamaktadır. Branş dersleri dışında Almanca, İngilizce, Fransızca gibi yabancı dil dersleri de verilmektedir.

Kocaeli Birebir Özel Ders Eğitim bir süreçtir ve öğretmen bunun her aşamasında var olmalıdır. Daha önceki deneyimlerimize dayanarak şunu söyleyebiliriz ki öğrencilerimizin karşılaştıkları sorunlar derslerin kendisinden ziyade nasıl bir ders çalışma planı kuracaklarını bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Öğretmenlerimiz bu konuda öğrencilerimize yardımcı olacaklar ve onları düzgün bir yönlendirmeyle eğitim hayatlarında karşılaşacakları zorluklara karşı donanımlı hale getireceklerdir.

Kocaeli Birebir Özel Ders size istediğiniz yerde(evinizde, ofisinizde, işyerinizde) istediğiniz saatte özel ders alma fırsatı sunuyor. Size uygun olan programlarımızdan birini seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun programımız mevcuttur. Ayrıca kurumumuzu tanıma maksadına dönük derslerimizde %25 indirim uygulanmaktadır. Zaten kısa süre sonra doğru yerde olduğunuzu anlayacağınıza dair garanti veriyoruz. Kocaeli Birebir Özel Ders hizmetlerinin tam aradığınız kalitede olduğuna ve aradığınız hizmetin burada olduğuna ikna olmanız uzun sürmeyecektir.

Koceli Birebir Özel Ders olarak misyonumuz geleceğe umutla bakan, potansiyelinin bilincinde, sorumluluk duygusu gelişmiş, etrafına ışık saçan nitelikli insanlar yetiştirmektir. Bunu yapabilmek için öğretmen kadromuzu bu farkındalıkla hareket eden, kendini işine adayan insanlar arasından seçeriz. Hedefleri olan insanların bizi tercih etmesinde rol oynayan, bizi farklı kılan bir başka özelliğimiz de bireysel farklılıkları ve bundan doğan öğrenme yöntemi farklılıklarını daima göz önünde bulundurarak, öğrencilerimize bu doğrultuda hizmetler sunmamızdır. Bunu ya tek kişilik özel derslerle ya da mevcudu 7-8’i geçmeyen butik sınıflarımızda yaparız. Okullarda her düzeye inilmesi güçleşmekte ve özellikle öğrenme güçlüğü yaşayan öğrenciler bireysel farklılıkları göz ardı edildiği için ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Ayrıca sınıf yönetimi sorunları da ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden bizim oluşturduğumuz sınıfların fiziki özellikleri sayesinde öğrenmeyi etkileyen olumsuz faktörler kontrol altına alınmış, öğrenmenin önündeki tüm engeller kaldırılmıştır.