Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders fen bilgisi dersleri artık dert edilecek bir konu değil. Kurumumuz sizinle istediğiniz öğretim yönteminden faydalanma imkanı sunmaya hazırdır. Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders‘leri öğrencilerimizin zorlandığı ders alanlarını oluşturmaktadır. Zorlanmalarının nedeni okullarında yeterli ölçüde tekrar imkanı bulamamaları ve yeterince somut yaşantılar kazanamamalarıdır.  Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders ile okul sınavlarına yönelik eğitimler ile okul başarısı arttırılmaktadır. Ancak yalnızca bundan ibaret değildir hizmetlerimiz. Öğrencilerimiz ihtiyaç duydukları her zaman okula yönelik takviye eğitimler alabilmekte, kendi hazır bulunuşluk düzeyine uygun öğretim metotlarından faydalanabilmektedir. Bunun için kendinize büyükçe bir soru ve kaynak havuzu oluşturunuz aklınıza takılan konularda öğretmenlerimizden mutlaka destek alınız.

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders kurumumuzda fen bilgisi ders grubuna ait bütün derslerle ilgili programlar bulunmaktadır. İlköğretim 5-6-7-8. sınıflar için fen bilgisi dersleri ile liseler için Fizik, Kimya, Biyoloji derslerine ait her düzeye uygun ders etkinlikleri alanlarında uzman, nitelikli ve deneyimli öğretmen kadrolarımız tarafından yürütülmektedir. Önlisans’tan lisans düzeyine geçmek için DGS sınavına girmek isteyenler için de matematik ve geometri programlarımız mevcuttur. Okul ödevlerine yardımcı çalışmalar yapıldığı gibi ister 8. sınıf teog sınavı için ister LYS,YGS sınavları için verilebilecek olan derslerimiz tercihinize göre İzmit’teki merkez binamızda ya da evinizde yapılmaktadır.

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders akademik personel olup lisans üstü eğitime devam etmek amacında olanların ön koşulu olan ALES sınavında da matematik ve sayısal mantık soruları sorulmaktadır. Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders onları unutmuş değildir ve dilerlerse onlar da alanlarında uzman öğretmen kadromuzdan özel ders alarak ALES sınavına yönelik bilgi seviyelerini arttırıcı çalışmalar yapabilirler. Bol soru çözümüyle ALES sınavı için gerekli olan sayısal ilişkiler kurabilme becerisi kazanabilir, eksik konularını öğretmenlerle beraber oluşturacakları programlarla kapatabilirler.

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders özel derse ihtiyaç duyulmadan bireysel çalışmalarla hedeflere ulaşılabileceği yaygın bir kanıdır. Okullar öğrenci düzeyine göre gruplanmış homojen gruplar oluşturmaz. Öğrenciye görelik ilkesini çoğunlukla göz önünde bulundurmazlar. Okullarda kurulamayan ya da eksikleri bulunan temeller, etkili yönlendirme olmadığında, profesyonel destek sağlanmadığında onarılamaz hale gelirler. Hedeflerinize ulaşabilmek için ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeli ve seçeneklerinizi değerlendirirken bunları göz önünde bulundurmalısınız. Bu önermenin doğru olup olmadığını test etmek için sınava girip başarısız olmaya gerek yoktur. Eğitim şansa bırakılmayacak kadar değerlidir ve her aşaması profesyonel yardım alınarak düzgünce planlanmalıdır.