Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Fizik Özel Ders fizik dersinin öğrenilmesi için öğrencilerin bireysel farklılıklarına uygun öğretim metotlarının kullanılması gereği doğmuştur. Kocaeli Fizik Özel Ders Öğrenciler ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket eden öğretmenlerle çalıştığında fizik dersini daha iyi anlamakta ve bu da okul başarılarında çıtayı yukarı çekmektedir.

Kocaeli Fizik Özel Ders ile hem okul başarınızın artmasına yönelik, hem de YGS, LYS sınavlarına hazırlık programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Burada öğretmenlerimiz sizinle görüşerek fizik dersinde ne durumda olduğunuzu saptayacak. Ağırlık verilmesi gereken konular belirlenecek, size uygun öğretim metotları doğrultusunda bir ders planı oluşturacaktır. Bu plan ve programa sadık kalarak belirlediğiniz aralıklarda fizik dersi görme imkanına erişebileceksiniz. Okuldaki derslere destekleyici mahiyette fizik özel ders almak, size bilgilerinizi pekiştirme, bunları karşınıza çıkan yeni problemlerde uygulayabilme becerisi kazanma imkanı sağlayacaktır. Ayrıca ;

Kocaeli Fizik Özel Ders size ister evinizde, ister ofisinizde de destek olmaya devam edecektir. Burada hakim belirleyici sizsinizdir ve eğitim almak istediğiniz zamanı, kullanacağınız eğitim metodu siz belirlersiniz. Bu nedenle öncelikle kendinizi iyi tanımalısınız. Fizik dersinde bulunduğum nokta nedir? Hangi konulara ağırlık vermeye ihtiyaç duyuyorum? Benim için hangi öğretim yöntemi daha uygundur? Hangi öğretmenden ders alırsam daha çok verim alırım? Bu sorular samimi ve dürüst cevaplar ister. Bu sayede hareket noktanız ve yürüyeceğiniz yol çizilmiş olacaktır.

Kocaeli Fizik Özel Ders fizik dersi öğrencilerin tamamen kendi bireysel gayretleriyle öğrenebileceği türden bir ders değildir. Kendi öğrenme yöntemine, öğrenciye görelik ilkesine göre hareket eden profesyonel öğretmenlerden destek almaya gereksinim vardır.

Kocaeli Fizik Özel Ders fizik dersinin öğrenilebilmesi için fiziğin temel kavramlarına, konu alanı tanımlamalarına ve bu alanla ilgili basit ilişkilendirmelere hakim olunmalıdır. Çünkü birikimsel bir süreç halinde işleyecektir ve bir önceki konuya ait olup tam öğrenilemeyen bir konu ilerideki öğrenmelere ket vuracaktır. Öğrenciler fiziğe çalışırken konu bütünlüğü ilkesini aklından çıkarmamalıdır. Fizik öğretmenlerimiz size gereken her desteği sağlayacak, bu ilkeler doğrultusunda bir çalışma programı uygulayacaktır.

Kocaeli Fizik Özel Ders , her anlamda dolu dolu eğitim veren öğrencilerini başarıya taşımak için öğrencilerimizin soru ve sorunlarına bireysel çözümler arayıp bulan bir kurum olma özelliği ile özel dersin hakkını vermektedir