Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli İngilizce Özel Ders insan dil öğrenmeye doğuştan yetenekli olarak doğar. Kocaeli İngilizce Özel Ders ;  Önce anadilini öğrenir ve daha sonra başka dilleri öğrenmek için de zihninde daha önceden var olan anadiline ait şemaları kullanır.

Kocaeli İngilizce Özel Ders Bizim kadar öğretimin her kademesinde İngilizce dersi görüp de İngilizce öğrenemeyen başka bir ülke var mıdır acaba? Bir bakıyorsunuz ki İstanbul’daki kapalı çarşı esnafı okullarda yıllarca İngilizce dersi görmüş, kurslara katılıp yıllarını harcamış insanlardan çok daha iyi İngilizce biliyor. Bu tablonun ortaya çıkışında yeni bir dil öğreniminin temel gramer kurallarını öğrenmekten geçtiği noktasından hareket eden, zaman çekimlerini ve yardımcı fiilerin nerede kullanılacağını gösterip bu kurallara da sıkı sıkıya bağlı kalan, daha öteye gidemeyen sığ eğitim anlayışı rol oynamıştır. Ancak Kocaeli İngilizce Özel Ders ile göreceğiniz ingilizce dersleri sizlere yalnızca gramer bilgisi vermekle kalmayarak listening(dinleme), writing(yazma), pronounciation (telaffuz), writing(yazma) becerilerini edindirmeyi de amaçlamaktadır. Dil öğrenme işi bütünlük arzeder ve ona ait beceriler bir diğerinden izole edilemez.

Kocaeli İngilizce Özel Ders bir dile tüm incelikleriyle hakim olmak elbette mümkün değildir. Bizim yapmamız gereken hedef dile ait olan kazanımları mümkün mertebe edinmek olmalıdır. İhmal edilmemesi gereken bir diğer nokta da kelime haznemizi olabildiğince geniş tutmak olmalıdır. Unutulmamalıdır ki yeni bir lisan yalnızca kitaplara bakarak öğrenilmez. Her gün 10 İngilizce kelime öğreneceğim ve bunların Türkçe karşılıklarını öğreneceğim deseniz ayda 300 kelime, yılda 109500 kelime eder ki günümüzde anadilimiz olan türkçeye ait kelime haznesi 1000’i geçmeyenler olduğunu düşünürseniz bu oldukça büyük bir kazanımdır. Her seviyeye özel düzenlenmiş İngilizce hikaye kitapçıkları edinmek, hatta yabancı diziler seyretmek de kelime dağarcığının gelişmesi ve konuşma diline yakın cümleler kurulabilmesini sağlar. Bir diğer önemli nokta ise telaffuzdur. Kocaeli İngilizce Özel Ders Telaffuzu doğru yapabilmek için kelimeler sık sık ağzınızdan çıkmalı, sözcükleri tekrar tekrar sesli bir şekilde okumalısınız. Önünüzdeki İngilizce metni de sesli bir şekilde okumanız yararınıza olacaktır ve bu uygulamaları sıklıkla tekrarlamalısınız. Yeni öğrendiğiniz kelimeleri mutlaka bir yerlere not edin ve okuduğunuz İngilizce metinleri Türkçe’ye çevirmeye çalışın. Yanlış yapmaktan sakın korkmayın. Ne kadar çok somut yaşantılar kazanabilirsek o kadar iyidir. Dil öğrenme işinin nankör olduğu hep söylenir ve eğer kullanılmadığı takdirde zamanla unutulacaktır. Bunun önüne geçmek için öğrenme sürecinde asla pasifize olmayacak öğretmenimizin rehberliğinde özveriyle çalışacağız.

Kocaeli İngilizce Özel Ders İngilizce’de örneklemeler yapmak oldukça önemlidir. Bu konuya özellikle eğiliyoruz. Hatta olası senaryolar oluşturarak İngilizce konuşulan mini dramalar eşliğinde ikili diyaloglarınızı geliştiriyoruz. Öğretmenlerimiz alanlarında yetkin ve son derece deneyimlidirler. Kocaeli İngilizce Özel Ders öğretmenlerimizin verdikleri tavsiyeleri harfiyen yerine getirmeniz ve size verdikleri ev ödevlerini aksatmadan yapmanız yararınıza olacaktır. Kocaeli İngilizce Özel Ders , Her seviyeye uygun bire bir eğitim hizmetimiz mevcut olup okullarda yakalayamadığınız bireysel farklılık ve öğrenme metotlarına yatkınlık düzeyinize göre eğitim alma imkanına erişmiş olacaksınız. Öğretmenlerimiz sizin için dersi sıkıcı ve tekdüze olmaktan çıkaracak özel yöntemler de kullanacak, eğlenirken öğreneceksiniz. Siz de anlattığımız kaidelere uyar, üzerinize düşen sorumluluğu yerine getirir, evde ekstra çalışmalar yaparsanız İngilizceyi çok güzel bir şekilde konuşup yazabilecek seviyeye gelmekte zorlanmayacaksınız.

iletişim için 0532 466 01 05 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz…