Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Özel Ders öğrencilerimizin okuldaki derslerine takviye, sınavlara yönelik ekstra çalışmalar ve ÖSYM sınavlarına hazırlık faaliyetlerinin yer aldığı ve bunun öğrenciye birebir olarak, öğrencinin evinde ya da 6-7-8 kişilik butik sınıflarda bireyselleştirilmiş öğretim yöntemleriyle sunulduğu profesyonel bir hizmettir.

Kocaeli Özel Ders ekibi olarak 2015 yılından beri bu hizmetleri yürütmekteyiz. Çok sayıda öğrenciye özel ders verdik. Kazandıkları başarılarda pay sahibi olmaktan dolayı gurur duyduk. Onlar bu hizmetlerimizden ziyadesiyle memnun kaldılar. Şimdi sizler de planladığınız hedeflere ulaşabilmek için kendinize en uygun seçenekleri değerlendiriyorsunuz ve Kocaeli Özel Ders sizler için bütün bu seçenekleri bir araya getirip size bir paket program halinde sunuyor. Herkes öğrenebilir. Yalnızca nasıl ders çalışması gerektiği konusunda ve sistemli bir program izleme konusunda yardıma ihtiyacı vardır. Ancak herkes öğretemez. Bu bir meziyet işidir. Sonradan kazanılabilecek bir özellik değildir. Biz öğretmen kadromuzu oluştururken bu kriterlere çok dikkat ediyoruz. Amacımız özel ders vermekse, öğrencimizin de özel olduğunu, diğerlerinden farklı olduğunu ve bu doğrultuda ihtiyaç duyacağı öğretim yönteminin de ona özel olduğu noktasını aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor.

Kocaeli Özel Ders merkeziyle görüşmek için geldiğinizde veya bilgi almak için aradığınızda sizlere öğrencimizle ilgili birkaç soru sorulacaktır. Eksik olunan konular, ihtiyaç duyulan ders, öğrencinin sınıfı ile ilgili sorular olacaktır ve bu soruların amacı öğrencilerimiz için en uygun olan seçeneğin hangisi olduğuna karar vererek sizi en doğru eğitimciye yönlendirmektir.

Kocaeli Özel Ders öğretmenleri öğrenciden haberdar edildikten sonra, öğrenciyle ilgili bilgileri teyit etmek için size geri dönüş yapıyor. Sizden adresinizi ve diğer iletişim bilgilerinizi aldıktan sonra vermiş olduğunuz adrese gidiyor. Yani dersler öğrencinin evinde yapılıyor.

Kocaeli Özel Ders öğretmenleri derslere gelmeden önce kendileri hazırlanırlar. Dersle ilgili gerekli materyalleri, araç, gereç ve dökümanları hazır bulundururlar. Özellikle sınavlara yönelik çalışmalarınızda öğretmenlerimizin çok faydasını göreceğiniz konusunda sizi temin ederiz. Çünkü öğretmenlerimiz daha önce çıkmış olan sınav sorularını yapmış oldukları araştırmalarla derleyip toparlarlar. Çıkması olası sınav soruları hakkında sizi bilgilendirirler. Konu çalışılıp bitirildikten sonra bu sorular üzerinden konular anlatılır ve derse göre soruyu yapabilme yöntemlerini size ayrıntılarıyla gösterirler. Böylece çıkacak hiçbir soru sizin için sürpriz olmayacaktır ve gelebilecek her soru kalıbına aşina hale geleceksinizdir.