Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

İZMİT BİREBİR EĞİTİM olarak özel ders hizmetlerimizi 2015 yılından beri sürdürmekteyiz.İlköğretim ve Lise öğrencilerine evinizde özel ders sloganıyla yola çıktık. Bu güne kadar yüzlercelerce öğrenciye özel ders verdik, onların başarılı olmalarında az da olsa katkımız olduğuna inanıyoruz. 2015 yılından bu yana binlerce ilköğretim ve lise öğrencisinin okul derslerinde, teog ve üniversiteye hazırlık programlarında hayatlarında önemli katkılarda bulunduk. Kocaeli Özel Ders öğretmenleri özel dersi eğitimin bir parçası haline getirip , öğrencilerin kariyerlerinde önemli bir iz bıraktığımızı düşünüyoruz.Özel derste başarıyı yakalamak için en önemli kriter doğru eğitimci ile çalışmaktır.Öğretme, yetenek işidir. Eğitimci olarak , bildiklerimizi öğrencinin anlayacağı şekilde aktarmak temel hedefimizdir. Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz, bilgi değil, bilgiyi aktarma metodumuzdur. Bilgi, günümüzde tek başına bir işe yaramıyor, önemli olan o bilgiyi kullanabilmektir.Başarı asla tesadüfi değildir. Öğrencinizin başarıya ulaşması için doğru kişiler ile tanışmanız çok önemlidir. Bundan önce de birçok velimize sağlamış olduğumuz imkanları, size de sunmak isteriz.

 

Kocaeli Özel Ders‘i aradığınızda, sizi güçlü, sıcak ve işine hakim eğitimci arkadaşlarımızın sesi karşılar, sizi doğru bir şekilde yönlendirmek için hemen sizden öğrenciniz ile ilgili birkaç soru sorarlar. Bizim için önemli olan, öğrencinizin sınıfı, eksik olduğu ders ya da dersler yanında, öğrenciniz hakkında bize vereceğiniz bilgilerdir. Eğitmen arkadaşlarımız sizden aldıkları, bilgiler dahilinde sizi öğretmen arkadaşımız ile tanıştırırlar. Öğretmen arkadaşımızı belirlemede kriterimiz, öğrencinize maksimum fayda sağlayabilecek ve size yakın oturan olmasıdır. Çok uzaktan gelecek bir öğretmen adayının, öğrencinize verecek çok şeyi kalmayabilir.
Kocaeli Özel Ders öğretmeniniz sizi arıyor, sizin vermiş olduğunuz bilgileri teyit edip, sizden adres bilgilerinizi talep ediyor. Kararlaştırmış olduğunuz gün ve saatte öğretmenimiz, vermiş olduğunuz adrese , ders vermek için geliyor.

Kocaeli Özel Ders Öğretmenleri Derse Geliyor

Kocaeli Özel Ders‘de öğretmenler, derse hazırlıklı ve dokuman ile gelirler. Eğer öğrenciniz yazılı sınavlara hazırlık yapıyorsa, çıkmış yazılı sorularını öğrenciye getirerek , öğrenciniz henüz sınavlara girmeden sınav sorularının benzerlerini çözmüş oluyoruz. Bu da başarıyı getirmektedir.