Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Kocaeli Özel ders verenler; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda kendi alanında öğretmenlerimiiz tarafından yapılan  bir takviyedir.

 

Özel Ders Neden Gereklidir

Kocaeli Özel ders verenler; zayıf öğrencinin alması gerekliliği yanlıştır. orta derecede veya çok iyi derecede öğrenciler de özel ders takviyesi yapmalıdır. Çünkü 1 saatlik özel ders; 4-5 saatlik sınıf dersine bedeldir. Öğretmen, öğrenci ile beraber olduğunda onunla empati kurup, hangi tür çalışma metodu uygulanacağını net görür. Bunun yanı sıra gerekli olmayan ve öğrencinin bildiği konuları hızlı geçip, sorun tespit ettiği noktalara yoğunlaşabilir. Kocaeli Özel ders verenler in öğrenciye sağladığı pek çok fayda vardır ki bunlar yadsınamaz.

Özel Dersin Yararları

Özel ders; öğrencinin sistemli çalışmasını ve sorumluluk duygusunun oluşmasını sağlar. Kendine güvenip, rahatlıkla soru sorabilmesine yardımcı olur. Bire bir derslerde öğrenci anlatılan konuya doğrudan öğrenme amaçlı koşullanmış olacaktır böylece ilginin artmasıyla birlikte, başarısızlık hissiyatı yerini öz güvene bırakmış olur.

Kocaeli Özel ders verenler Ne Yapar

Kocaeli Özel ders verenler; sizin için en uygun branş öğretmenlerimizle (dershane, kolej, özel ders, anadolu lisesi öğretmenleri) Kocaeli’nin neresinde olursa olsun ister evinizde, ister ofisinizde isterse de iş yerinizde bire bir özel ders hizmeti sunmaktadır. Tüm derslerden ve istediğiniz zaman… Kocaeli Özel ders verenler; 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde tüm öğrencilere, tüm branşlardan en kaliteli özel ders hizmetini vermektedir. Eğitimin yanı sıra eğitim koçluğu ve psikolojik danışmanlık gibi hizmetleri de vermektedir.

Kocaeli Özel ders verenler size; sizin için en uygun öğretmen seçeneğini sunmaktadır. İster uzman, ister tecrübeli, ister stajyer, ister üniversite öğrencisi, ister sınıf öğretmeni, ister branş öğretmeni…Daha genç ve bilgileri taze olan bir öğretmen isterseniz; üniversite öğrencisi ya da stajyer öğretmen tercih edebilirsiniz. Üniversiteyi bitirmiş özel ders tecrübesi olan, başarılı bir öğretmen isterseniz; tecrübeli öğretmen tercih edebilirsiniz. Tecrübesinin yanı sıra hem deneyimli hem de bu işe uzun yıllarını vermiş bir öğretmen isterseniz ; uzman öğretmen tercih edebilirsiniz.