Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

KPSS Matematik Özel DERS kpss sınavında matematik dersi konular itibariyle LYS,YGS müfredatına yakın olmakla birlikte sayısal mantık kısmıyla onlardan ayrılmaktadır. Zorluk derecesi açısından aralarında ciddi uçurumlar bulunmaz. Temel sayısal ifadeleri bilmek, dört işlem kurallarına hakim olmak ve basit matematiksel ilişkiler kurabilmekten fazlasına ihtiyaç yoktur. Hatta KPSS matematik soruları LYS ve YGS matematik sorularından daha kolaydır bile denebilir. Aralarında hiç işlem kurmaya bile hacet bırakmayan, tamamen mantıksal yollarla çözülebilecek sorular bile bulunmaktadır.

KPSS Matematik Özel Ders hangi bölüm mezunu olduğumuzun bir sonucu olarak matematiğe olan yatkınlığınız değişkenlik gösterebilir. Ama hangi seviyede ve hazırbulunuşluk düzeyinde olursanız olun, kpss’den matematikte belirli bir netin üzerine çıkmayı önemseyin. Bu sizi diğer adaylara göre avantajlı konuma getirebileceği gibi diğer derslerde size belli oranda yanlış yapma kredisi de açar.

KPSS Matematik Özel Ders hizmetlerimiz birebir ya da küçük homojen gruplar şeklindedir ve alanında uzman deneyimli öğretmenlerimiz tarafından yürütülmektedir. Öğretim hayatımızın her döneminde matematikle yolumuz kesişti ve kpss’de bu konuda bir istisna değil. Öyleyse işimizi ciddiye almalıyız. Öğretmenlerimiz sizinle bireysel olarak yakından ilgilenecek, sizinle birlikte belirleyeceği program dahilinde konu anlatımı ve soru çözümü ihtiyacınızı gidererek size yeterli oranda matematik neti yaptıracaktır. İhtiyaç olması halinde evinize de gelebilecektir. Matematikten özel ders almak sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre şekillenecek bir eğitim modeline gebedir ve alacağınız verim de bu oranda artacaktır. KPSS Matematik Özel Ders alarak işinizi sağlama alın ve çalışmaya bir an evvel başlayın.