Ömerağa Mh. Dündar Çiğit Sk. No: 14
single

Teog Özel Ders; özel derslerimiz TEOG(Merkezi Yazılı Sistemi, Eski adıyla SBS),YGS, LYS ve mezun öğrencilere yönelik olarak verilmektedir. Sistemimiz her öğrencinin ihtiyacına uygun ve öğrencilerin kapasitelerini göz önüne alarak oluşturulmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu öğrencilerin zamanlarına uygun olacak şekilde düzenlenen Özel ders paketlerimizle öğrencilerimize yardımcı olunmaktadır.
Teog Özel Ders özel derslerimiz öğrencilerimizin isteğine göre ya bire bir Özel ders Şeklinde ya da grup Özel dersi olarak verilir. Belirlenen zaman dilimlerinde yapacağımız deneme sınavları ile öğrencinin eğitim durumu değerlendirilmektedir.
Türkiye’nin en seçkin okullarından mezun Öğretmen kadrosu ile Kocaeli nin en kaliteli Özel ders hizmetini sunmaktayız. Özel dersi evinize getiriyoruz.   Hangi dersi hangi   öğretmenden istiyorsunuz. Çocuğunuzun     okul derslerinde başarılı olması, için geliyoruz. olarak siz velilerin yükünü hafifletip öğrencilerimize koçluk   hizmeti   veriyoruz. Onların öncelikli ders ve sosyal   hayatlarını düzenliyoruz. Düşük notlar gelmeden bizi arayın   çalıştığımız öğrenciler notlarını düzeltti.  Sizde hızlandırılmış soru   çözümü ağırlıklı ders   sistemimizden faydalanın.

TEOG ÖZEL DERS’İN AMACI NEDİR
Teog Özel Ders herhangi bir dersten herhangi bir konuda öğretmenle öğrencinin bire bir yaptığı derstir. Öğretmen özel derste, öğrencinin seviyesine uygun konudan başlayarak, öğrencinin anlayabileceği seviyede öğrenci için en uygun yöntem ve teknik kullanır. Eğitim öğretimin tüm kademelerinde, ilköğretimden üniversiteye kadar istenilen derslerden alınabilir. Genelde okul derslerine yönelik özel ders alınsa da sınavlara yönelik alanlarda da  özel ders alınmaktadır. Amaç kişinin hedeflediği alanda başarıyı yakalayabilmek için daha kısa zamanda, daha çok yol alabilmektir. Teog özel ders

TEOG ÖZEL DERS

Neden teog özel ? Özel ders öğrencilerin seçtiği, en etkili öğrenme yoludur. Özel ders almanın, klasik öğrenime göre sayısız avantajları vardır. Klasik sınıf ortamının kargaşası ve gürültüsü öğrencilerin ve Öğretmenlerin konsantrasyonu nu olumsuz etkileyebilir. Özel dersin birçok farklı amacı olabilir. Genellikle, girilecek bir sınavdan daha yüksek puan almak için özel ders alınır. Bulunduğunuz ülke ve çağın şartlarında öğrencinin hayatı sınav olduğu için bu ihtiyaçla çoğunlukla karşılaşabilir.